נושאי לימוד

סייבר

לימודי סייבר
פרצת האבטחה של שירביט, סטוקסנט, הפריצה לטלפון של בכיר ישראלי – כל אלו הם אירועי אבטחה תקשורתיים רבי תהודה שגרמו להשלכות רבות בתחומים הכלכליים, החברתיים והביטחוניים של כל הנוגעים בדבר. מי שעקב אחר האירועים מבין את ההשלכות המכריעות של עבודת אנשי הסייבר בארגונים, הן בטחוניים והן עסקיים. אנשי סייבר מעולים שפועלים בהאקינג ובהגנה נמצאים היום בקדמת הלחימה הטכנולוגית ולידע המקצועי שלהם יש משמעות רבה על פעילות הארגון בשמו הם פועלים.

מדינת ישראל נחשבת למעצמת הייטק בכלל, ולמובילה בתחום הסייבר בפרט. המדינת ישראל היא מהחלוצות שנכנסו לתחום באופן רשמי וממלכתי מתוך ראיה היקפית והבנה כי בעולם מתפתח ומרובה איומים נדרשת דרך טכנולוגית להגנה ולהרתעה, והשקיעה משאבים רבים בפיתוח מערך הסייבר הלאומי, בחקיקה ובהכשרות הן בצבא והן באזרחות.
גם בתחום העסקי, האקינג והגנת סייבר מבוקשים מאד בהיותם הקו הראשון של ההגנה על התוצרים הייחודים ופרטי הלקוחות. כך או כך, מומחי סייבר מעולים מבוקשים מאד בתעשיות הצבאיות, הביטחוניות והעסקיות ותנאי השכר המקובלים בתחום מעולים. קיים מחסור של אנשי מקצוע טובים בעלי הכשרה וניסיון מעשי טוב, כך שקורס בתחום עם פרקטיקה מקצועית עשוי להיות קרש הקפיצה שלכם לתחום מבוקש, מתגמל ומספק במיוחד.

הקורס ללימודי סייבר של נט פור יו
אנו במכללה מציעים מגוון קורסים בתחומי הסייבר. למתחילים ללא רקע בתחום מיועד הקורס ברמה הראשונה, ללימודי ניהול רשתות וסייבר למתחילים. הקורס יכניס אתכם לעולם המרתק של הסייבר, בצורה קלילה ונגישה. הקורסים הבאים מיועדים לבעלי רקע בניהול רשתות, וייתנו לבוגרים את הידע המקצועי והטכניקה לזיהוי נקודות תורפה התקפיות ושימוש בטכניקות אבטחה להגנה על משאבי הארגון. בקורס תרכשו מיומנות מעשית לפתרונות אבטחה ותלמדו אודות שיטות עבודה מומלצות.
אנו מביאים את הבוגרים שלנו לרמה הגבוהה ביותר, ובסילבוס שלנו תוכלו למצוא את הידע המתקדם והמקיף ביותר. כמו כל הקורסים שלנו, אנו משלבים פרקטיקה רבה במהלך הלימודים ומכוונים לראיונות עבודה. בין הנושאים הנלמדים: Introduction to cyber security, Cyber Attacks, Cyber Defense, Cyber Attacks In 2020 הגנה ברשת האינטרנט, Cryptography AntiVirus Bot OSINT תפקידי סייבר, פיתוח מקצועי / ניהולי בעולם הסייבר, הגנה בחיי היומיום.

לימודי הייטק

פיתוח תוכנה

סייבר

ניהול רשתות

אבטחת מידע

פיתוח תשתיות

אוטומציה

תלמידים ממליצים

אם בגיל 35 עם חמישה ילדים ובפרק ב' בחיים הצלחתי לעשות סוויצ' ולהתחיל קריירה בייטק, כל אחד יכול!

תמיר סאסי בוגר קורס ניהול רשתות וסייבר

הדבר הכי משמעותי עבורי זה שאתם מבינים את האנשים שלומדים אצכלם ולא רק מלמדים.

נסי וינטר בוגר קורס ניהול רשתות וסייבר

בראיונות העבודה שאלו אותי שאלות מקצועיות שידעתי לענות עליהם כמו שצריך בזכות הידע שצברתי במכללת NET 4U.

פארס נעמי בוגר קורס ניהול רשתות וסייבר

חצי שנה מאתגרת ומלמדת של לימודים במכללת NET 4U הביאו אותי לעבוד בחברת הייטק.

ניר דודיקמן בוגר קורס DevOps

תוך זמן קצר כבר הייתי עם תעודה ביד ויגע נרחב בתחום. הקורס קולע, פרקטי מאד והתכנים ברורים ומוגשים בצורה קלילה.

רחל קליימן בוגרת קורס ניהול רשתות וסייבר

מכללת NET 4U הקנתה בעבורי את המקצועיות הגבוהה ביורת בתחום הרשתות באופן בה אף גורם אחר לא יכול היה לעשות.

אוראל ברכה בוגר קורסי CCNA & CCNP

במכללה יש תוכן מעשיר של עולם התקשורת והסייבר ברמה הכי מקצועית שיש, מרצים שמעבירים את הידע ברמה הגבוהה ביותר ויש עזרה מהמכללה על כל שאלה.

אופיר מוטולה בוגר קורס ניהול רשתות וסייבר

אנשויות זה מה שמתאר את מכללת NET 4U. לפני הלימודים היו לי הרבה חששות ובעזרת הכוונה ועזרה של המכללה הגעתי לרמה הכי גבוהה שיש.

לי עוז בוגרת קורס ניהול רשתות

הגעתי למכללת NET 4U דרך המלצות וגיליתי מקום מדהים שבעזרתו תוך כמה חודשים עברתי בהצלחה את ההסמכות הבינלאומיות.

סרג'יו אברהמוב בוגרת קורס ניהול רשתות ולינוקס

מכללת NET 4U קידמה אותי מאוד ומומלצת בעיקר בגלל צוות מרצים מוכשר ומקצועי המלמד ברמה גבוהה.

שלומי יופטרו בוגר קורסי CCNA & CCNP

אני רוצה להודות למכללה ולמרצים המדהימים שדאגו שאצליח בלימודים ושאהיה ברמה הכי גבוהה שיש. רק בגלל הרמה המקצועית מצאתי עבודה מיד לאחר הקורס.

כרמית קור בוגרת קורס ניהול רשתות
    דילוג לתוכן