נושאי לימוד

לימודי הייטק

לימודי הייטק – הצעד הראשון בדרך להצלחה

צעירים ישראלים רבים חולמים להיכנס לעולם ההייטק, ולא לחינם. ההייטק הוא הענף המוביל בישראל בתנאי השכר בפער משמעותי מהאחרים. משכורת ממוצעת בעולם ההייטק היא משכורת שקשה מאד להגיע אליה בענפים אחרים, כאשר בתוך שנות ניסיון ספורות בלבד מגיעים לרמות שכר המקובלות אצל בכירים בעלי וותק של עשרות שנים בתחומים השונים.

הישראלים מפורסמים בכינוי ‘סטארט אפ ניישן’, כאשר פיתוחים משמעותיים רבים שפרצו דרך בכל התחומים נולדו בישראל. היצירתיות, התעוזה ומוסר העבודה גרמו לרעיונות הישראליים להגיע לקדמת הטכנולוגיה. גם האתגרים הביטחוניים המשמעותיים בפניהם ניצבת המדינה יחד עם הרצון להמשיך באידאולוגיית ‘הצבא המוסרי בעולם’ גרמו להמצאת פתרונות טכנולוגיים מובילים ללחימה ולהגנה, נתון שהוסיף להציב את הישראלים בקדמת הטכנולוגיה.

הדרך להייטק
הייטק הוא מדע שלם המבוסס על מדעי המחשב והמתמטיקה, וככזה הוא נלמד במוסדות האקדמיים בתארים ארוכים של שלוש וארבע שנים. התואר מספק לבוגר הבנה מעמיקה במדעי המחשב, אם כי לא בהכרח מכינה אותו לשוק העבודה הנוכחי. בהייטק, ארבע שנים הן נצח בהן הטכנולוגיות משתנות כל הזמן. צעירים רבים מעדיפים לפנות ללימודי הכשרה מקצועית בהייטק, הממוקדים לתחום בו הם מעוניינים להשתלב בעתיד. תוך כדי הלימודים הם מתרגלים חומר מעשי ופונים לראיונות עבודה כשהם שולטים היטב בחומר המקצועי, לאחר שלמדו אותו באופן ממוקד וממצה.

אנו במכללת נט פור יו מציעים מגוון קורסים מקצועיים ללמידה עצמית היברידית. הקורסים מתאימים גם למתחילים חסרי כל רקע או השכלה בתחום, שיש להם רצון חזק ללמוד טוב, להשקיע ולהיכנס לעולם ההייטק. המרצים שלנו הם מרצים מהשורה הראשונה, שינגישו לכם את החומר בצורה מרתקת ובהירה. החומר בנוי ברובו על פרקטיקה מעשית והכנה לראיונות עבודה, כדי שתגיעו משופשפים וחדים בלי לבזבז זמן. בנוסף, תקבלו מאיתנו סיוע והכוונה בצעדיכם הראשונים בעולם העבודה – עזרה בהשמה אשר כוללת הדרכה לכתיבת קורות חיים וליצירת פרופיל לינקדאין יעיל שימשוך אליכם מגייסים, מענה מקצועי לשאלות ותמיכה בנושאים הנלמדים.[

אנו מציעים גם קורסי הדרכה לחברות בתעשייה במגוון תחומים, ופעילים בשוק ההדרכות המקצועיות כבר לא מעט שנים כך שתוכלו להיות בטוחים שהחומרים שלנו הם הרלוונטיים, המקצועיים והעדכניים ביותר שיש.

לימודי הייטק

פיתוח תוכנה

סייבר

ניהול רשתות

אבטחת מידע

פיתוח תשתיות

אוטומציה

תלמידים ממליצים

אם בגיל 35 עם חמישה ילדים ובפרק ב' בחיים הצלחתי לעשות סוויצ' ולהתחיל קריירה בייטק, כל אחד יכול!

תמיר סאסי בוגר קורס ניהול רשתות וסייבר

הדבר הכי משמעותי עבורי זה שאתם מבינים את האנשים שלומדים אצכלם ולא רק מלמדים.

נסי וינטר בוגר קורס ניהול רשתות וסייבר

בראיונות העבודה שאלו אותי שאלות מקצועיות שידעתי לענות עליהם כמו שצריך בזכות הידע שצברתי במכללת NET 4U.

פארס נעמי בוגר קורס ניהול רשתות וסייבר

חצי שנה מאתגרת ומלמדת של לימודים במכללת NET 4U הביאו אותי לעבוד בחברת הייטק.

ניר דודיקמן בוגר קורס DevOps

תוך זמן קצר כבר הייתי עם תעודה ביד ויגע נרחב בתחום. הקורס קולע, פרקטי מאד והתכנים ברורים ומוגשים בצורה קלילה.

רחל קליימן בוגרת קורס ניהול רשתות וסייבר

מכללת NET 4U הקנתה בעבורי את המקצועיות הגבוהה ביורת בתחום הרשתות באופן בה אף גורם אחר לא יכול היה לעשות.

אוראל ברכה בוגר קורסי CCNA & CCNP

במכללה יש תוכן מעשיר של עולם התקשורת והסייבר ברמה הכי מקצועית שיש, מרצים שמעבירים את הידע ברמה הגבוהה ביותר ויש עזרה מהמכללה על כל שאלה.

אופיר מוטולה בוגר קורס ניהול רשתות וסייבר

אנשויות זה מה שמתאר את מכללת NET 4U. לפני הלימודים היו לי הרבה חששות ובעזרת הכוונה ועזרה של המכללה הגעתי לרמה הכי גבוהה שיש.

לי עוז בוגרת קורס ניהול רשתות

הגעתי למכללת NET 4U דרך המלצות וגיליתי מקום מדהים שבעזרתו תוך כמה חודשים עברתי בהצלחה את ההסמכות הבינלאומיות.

סרג'יו אברהמוב בוגרת קורס ניהול רשתות ולינוקס

מכללת NET 4U קידמה אותי מאוד ומומלצת בעיקר בגלל צוות מרצים מוכשר ומקצועי המלמד ברמה גבוהה.

שלומי יופטרו בוגר קורסי CCNA & CCNP

אני רוצה להודות למכללה ולמרצים המדהימים שדאגו שאצליח בלימודים ושאהיה ברמה הכי גבוהה שיש. רק בגלל הרמה המקצועית מצאתי עבודה מיד לאחר הקורס.

כרמית קור בוגרת קורס ניהול רשתות
    דילוג לתוכן