ההזדמנות שלך לקריירה בהייטק נמצאת לפנייך!

  אני מאשר/ת קבלת דיוורים ישירים ודברי פרסומת ממכללת Net4U בכפוף למדיניות הגנת הפרטיות

   הזן את הפרטים והורד את הסילבוס

   אני מאשר/ת קבלת דיוורים ישירים ודברי פרסומת ממכללת Net4U בכפוף למדיניות הגנת הפרטיות

   לקבלת הסילבוס בוואטסאפ

   5 מקצועות ההייטק המבוקשים ביותר לשנת 2023

   שנת 2023 אמנם רק בתחילתה, אך כבר אפשר להצביע על חמישה מקצועות שהם ללא ספק מובילים ברשימת המקצועות המובילים בהייטק לשנה הנוכחית. באילו מקצועות מדובר? מה כדאי לכם לדעת על מקצועות ההייטק הללו? קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה.

   שנת 2023 אמנם רק בתחילתה, אך כבר אפשר להצביע על חמישה מקצועות שהם ללא ספק מובילים ברשימת המקצועות המובילים בהייטק לשנה הנוכחית. באילו מקצועות מדובר? מה כדאי לכם לדעת על מקצועות ההייטק הללו? קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה.

   DevOps

   אחד התחומים המבוקשים ביותר בשנים האחרונות הוא הDevOps. מה זה DevOps? עם מגיפת הקורונה אשר הביאה לעליה משמעותית בשימוש בשירותי ענן ובתהליכי אוטומציה, תחום ה- DevOps אשר משלב את האופרציה יחד עם הפיתוח הופך להיות חיוני וחשוב מאוד בחברות רבות ולאנשי DevOps צפויים תפקידי מפתח מובילים בהייטק ובארגונים רבים בתור DevOps experts כאשר רוב העיסוק היום יומי הוא תכנון, פיתוח, תפעול, בדיקות והפצה של מערכות תוכנה או פתרונות ומוצרי החברה עבורה עובדיה או לקוחותיה.

   כאשר מדברים על מקצועות הייטק מבוקשים, אין ספק כי לאנשי DevOps יש ביקושים גבוהים מאוד בישראל ובמדינות רבות אחרות ברחבי העולם.

   אנשי אבטחת מידע וסייבר

   בכל יום ויום הטכנולוגיה ממשיכה להתקדם, ופיתוחים חדשים מופיעים בכל מקום. יחד עם ההתפתחות המדהימה של הטכנולוגיה בשנים האחרונות, יש התקדמות משמעותית מאוד גם בניסיונות לעשות שימוש בטכנולוגיה הזו לפשעי סייבר ואבטחת מידע שונים. ככל שאבטחת המידע מתקדמת, כך הידע של הפושעים בתחום מתקדם. כל ארגון חייב להיות מוגן מפני כך ולכן אנשי אבטחת מידע וסייבר, חוקרי סייבר ואנשים אשר עוסקים בתחומים הללו זוכים לביקוש רב מאוד מצד חברות הייטק רבות, וארגונים גדולים בארץ ובכל רחבי העולם בכדי למנוע מתקפות סייבר וליצור סייבר הגנתי לניסיונות תקיפה. זהו אחד התחומים שתמיד יהיה לו ביקוש, ככל שהטכנולוגיה תמשיך להתקדם (מה שללא ספק קורה) כך הביקוש לאנשי מפתח מומחים בתחום הזה ילך ויגדל.

   פיתוח תוכנה

   אחד המקצועות היציבים ביותר בשוק ההייטק הוא פיתוח תוכנה. ככל שהטכנולוגיות השונות מתקדמות ושפות תוכנה חדשות קמות, כך עולה יותר הצורך במפתחי תוכנה ואנשי פיתוח אתרים מוכשרים ובעלי ניסיון אשר יכולים להתאים את עצמם לשינויים של העולם המודרני ולהתפתחות שלו, וליצור תוכנות חדשות ומתקדמות אשר יתאימו לעולם המודרני וכמו כן, אנשי פיתוח אפליקציות מומחים.

   אנשי פיתוח יכולים למצוא מגוון רחב של משרות בשלל חברות הייטק בארץ ובעולם, ותמיד להתקדם ולשדרג את הקריירה ככל שהם צוברים יותר ויותר ניסיון בתחום, בין אם כמפתחים בעצמם ובין אם בעבודות ניהול פרויקטים בתחום.

   בינה מלאכותית

   אחד התחומים שתפס תאוצה משמעותית בשנת 2022, וממשיך עם תאוצה דומה לתוך שנת 2023, הוא תחום הבינה המלאכותית. מומחים בתחום הבינה המלאכותית והעסקית מתחילים לקבל הצעות מרשימות מאוד מחברות הייטק גדולות ומובילות, ורבים מהם מצליחים לבנות את הקריירה שלהם בחזית הטכנולוגיה ובפיתוחים מרשימים ומובילים שכבר נמצאים בשימוש על ידי הקהל הרחב, וממשיכים להתפתח לכדי טכנולוגיה חדשנית ושאפתנית במיוחד.

   מנהלי פרויקטים

   מנהלי פרויקטים הם אנשי מפתח אשר מרכזים מידע רב מאוד ומפקחים על עבודתם של מומחים בתחומים שונים אשר עובדים על אותו הפרויקט ומאפשרים השלמה של הפרויט בצורה הטובה ביותר. לחברות הייטק יש צורך רב במנהלי פרויקטים מוכשרים. כאלו שיש להם גם יכולות ניהול, גם הבנה במגוון רחב של תחומים, ניסיון מתאים ותכונות אישיות שיאפשרו להם להשלים את העבודה על הצד הטוב ביותר. אם אתם מתאימים לעבודה כזו, תוכלו להשתלב ללא כל בעיה בחברות ההייטק המובילות והגדולות בישראל.

   אם אתם חולמים להשתלב באחד מהתחומים הללו, ורוצים לבנות קריירה בחזית הטכנולוגיה של ההייטק הישראלי והעולמי, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של קורסים שיאפשרו לכם להגיע בדיוק לשם ולמצוא את התחום המתאים ביותר עבורכם בהצלחה רבה!

   דילוג לתוכן