נושאי לימוד

פיתוח תשתיות

פיתוח תשתיות – הקורס שיזניק את הקריירה שלך קדימה
מפתחים בעלי וותק ושנות ניסיון, שצברו קילומטרים של שורות קוד – חושבים פעמים רבות על השלב הבא בקריירה: פיתוח תשתיות. למפתח תשתיות אמורה להיות הבנה מעמיקה בקוד, במערכות ארגוניות, בארכיטקטורה וגם כושר ניהולי. פיתוח תשתיות יתאים בדרך כלל לבעלי ניסיון מעולה באוטומציה על גבי מערכת לינוקס, עם ידע בפרוטוקולי תקשורת ובסיסטם.
קורס פיתוח תשתיות של מכללת נט פור יו מתאים לבעלי רקע בתחום, המעוניינים לפרוץ דרך למקצוע מרתק ומתגמל. הקורס מיועד גם להכשרת עובדים בארגונים וחברות, כאשר אנו מביאים לקורס ניסיון רב בהכשרת עשרות עובדים בחברות שונות.
הקורס מועבר על ידי מרצים מהשורה הראשונה, שמכירים את התעשייה מבפנים ויכשירו אתכם באופן כזה שתוכלו להתחיל לעבוד מיד בסיום הקורס ומילוי כל המטלות הלימודיות הנדרשות.

במה עובדים בפועל?
מקצוע פיתוח התשתיות עוסק במתן פתרונות לתשתית התקשורת הארגונית, באמצעים הקלאסיים המסורתיים כגון מערכות הפעלה, רשתות תקשורת, פתרונות המשלבים חומרה ותוכנה – ו / או באמצעות שיטות מתקדמות יותר המבוססות על תקשורת בענן.

הקורס שלנו הוא קורס דיגיטלי, מה שאומר שתמיד תוכלו להיעזר בו, גם לאחר שהשתלבתם בעבודה בתחום. בכל עת תוכלו לחזור על נושאים נשכחים או שצריכים חיזוק אצלכם. כשאתם פונים ללמוד תחום רחב כמו תשתיות, תמיד כדאי לעשות זאת במכללה ותיקה עם גב, שתתן לכם מעטפת לימודית וחיזוק בכל נושא שתצטרכו. תוכלו למצוא אצלנו קורסים גם ברמות בסיסיות יותר, להשלמת הידע וגם קורסים בנושאים מקבילים להעשרה.
הקורס כרגע מוצע למכירה במחיר אטרקטיבי במיוחד, כזה שיאפשר לכם ללמוד מקצוע נחשק בלי לשבור תכניתד חיסכון. קבוצות הוואטסאפ הייחודיות תהיינה זמינות עבורכם לכל שאלה והתייעצות. הקורס יכין אתכם למבחני ההסמכה הבינלאומיים של מייקרוסופט וינגיש לכם את החומר בצורה בהירה וקלילה כך שכאשר תיגשו למבחנים לא תרגישו כל קושי לעבור אותם.

תוכלו לשלב קורס הכנה להייטק של נט פור יו, קורס שתמיד טוב בכל שלב שאתם עושים בקריירה – אך בייחוד למתחילים שעושים צעדים ראשונים. הקורס ילטש את קורות החיים ופרופיל הלינקדאין שלכם, ויכין אתכם פרקטית לראיונות עבודה.

לימודי הייטק

פיתוח תוכנה

סייבר

ניהול רשתות

אבטחת מידע

פיתוח תשתיות

אוטומציה

תלמידים ממליצים

אם בגיל 35 עם חמישה ילדים ובפרק ב' בחיים הצלחתי לעשות סוויצ' ולהתחיל קריירה בייטק, כל אחד יכול!

תמיר סאסי בוגר קורס ניהול רשתות וסייבר

הדבר הכי משמעותי עבורי זה שאתם מבינים את האנשים שלומדים אצכלם ולא רק מלמדים.

נסי וינטר בוגר קורס ניהול רשתות וסייבר

בראיונות העבודה שאלו אותי שאלות מקצועיות שידעתי לענות עליהם כמו שצריך בזכות הידע שצברתי במכללת NET 4U.

פארס נעמי בוגר קורס ניהול רשתות וסייבר

חצי שנה מאתגרת ומלמדת של לימודים במכללת NET 4U הביאו אותי לעבוד בחברת הייטק.

ניר דודיקמן בוגר קורס DevOps

תוך זמן קצר כבר הייתי עם תעודה ביד ויגע נרחב בתחום. הקורס קולע, פרקטי מאד והתכנים ברורים ומוגשים בצורה קלילה.

רחל קליימן בוגרת קורס ניהול רשתות וסייבר

מכללת NET 4U הקנתה בעבורי את המקצועיות הגבוהה ביורת בתחום הרשתות באופן בה אף גורם אחר לא יכול היה לעשות.

אוראל ברכה בוגר קורסי CCNA & CCNP

במכללה יש תוכן מעשיר של עולם התקשורת והסייבר ברמה הכי מקצועית שיש, מרצים שמעבירים את הידע ברמה הגבוהה ביותר ויש עזרה מהמכללה על כל שאלה.

אופיר מוטולה בוגר קורס ניהול רשתות וסייבר

אנשויות זה מה שמתאר את מכללת NET 4U. לפני הלימודים היו לי הרבה חששות ובעזרת הכוונה ועזרה של המכללה הגעתי לרמה הכי גבוהה שיש.

לי עוז בוגרת קורס ניהול רשתות

הגעתי למכללת NET 4U דרך המלצות וגיליתי מקום מדהים שבעזרתו תוך כמה חודשים עברתי בהצלחה את ההסמכות הבינלאומיות.

סרג'יו אברהמוב בוגרת קורס ניהול רשתות ולינוקס

מכללת NET 4U קידמה אותי מאוד ומומלצת בעיקר בגלל צוות מרצים מוכשר ומקצועי המלמד ברמה גבוהה.

שלומי יופטרו בוגר קורסי CCNA & CCNP

אני רוצה להודות למכללה ולמרצים המדהימים שדאגו שאצליח בלימודים ושאהיה ברמה הכי גבוהה שיש. רק בגלל הרמה המקצועית מצאתי עבודה מיד לאחר הקורס.

כרמית קור בוגרת קורס ניהול רשתות
    דילוג לתוכן