נושאי לימוד

ניהול רשתות

קורס ניהול רשתות
ניהול רשתות הוא מקצוע מבוקש ופופולארי מאד בעולם ההייטק, שהביקוש אליו רק הולך ועולה עם השנים בשל הצורך הגובר באנשי מקצוע מוכשרים שיספקו מענה איכותי לצרכים הטכנולוגיים ברשת הארגון. כל ארגון הנצרך לחבר יותר משני מחשבים לרשת אחת, זקוק לאיש מקצוע שיקים את הרשת, יתחזק אותה, וייתן מענה לבעיות המתעוררות מפעם לפעם. לכן קל להבין עד כמה יש צורך במומחים בתחום.
נט פור יו מציעה לימודים מקיפים בתחום ניהול הרשתות, הכוללים נושאים מגוונים שיוכלו להכין אתכם למגוון תפקידים בתחום. הקורס מותאם במיוחד לחסרי רקע בסיסי, ומחולק לשלוש רמות כשהרמה השלישית תוציא אתכם מקצוענים ומבוקשים בתחום. בתחום ניהול הרשתות השכר ההתחלתי מקביל לממוצע המשכורות במשק, כאשר כבר בשנים הראשונות השכר קופץ עד לרמה של מאה אחוז.

מה לומדים אצלנו?
מהלך הקורס תלמדו אודות לינוקס, מערכת ההפעלה הפתוחה והחינמית הרווחת בשימוש מקצועי לרשתות. תלמדו לנווט ולפעל את המערכת, הגדרות בסיסיות, הרשאות משתמשים ברשת והרצת סקריפטים.
תלמדו על פייתון, שפת הסקריפטים הפופולארית, תלמדו על הפיתוח וההרצה בשפה והתתממשקות עם סביבות העבודה. תלמדו על פיתוח לענן, מערכות מידע בענן והגנה על המערכת.
נלמד לעומק גם אבטחת סייבר, נושא משמעותי בתחום הרשתות המהווה גם מקצוע בפני עצמו. כמו כל הקורסים שלנו, גם קורס ניהול רשתות מובנה על פרקטיקה מעשית ועל חומר עדכני המוכוון לתעשייה.
הקורס מעניק תעודות הסמכה בינלאומיות, בכפוף לעמידה בציוני הסף הנדרשים. כמובן שאנו מכינים אתכם למבחני ההסמכה, כך שתגיעו אליהם כשאתם בטוחים בידע ובמקצוענות שלכם. הקורס נגיש בסרטונים ומעבדות תרגול שניתן ללמוד בקצב ובזמן שלכם. הסרטונים נשארים שלכם לתמיד, כך שתוכלו ללמוד אותם ללא הגבלת זמן וגם לחזור על החומר ולחזק נקודות מסוימות במידה ויתעורר צורך. גם קבוצת הווטס אפ המיועדת לשאלות ועזרה בין תלמידי הקורס תוכל להיות לכם לעזר רב בהמשך הדרך.

תוכלו לקבל בחבילה גם קורס הכנה להייטק, שיספר לכם את הסודות לכתיבת קורות חיים מנצחים שיפתחו לכם דלתות בתעשייה, הכנה לראיונות עבודה מקצועיים ואישיותיים, שאלות נפוצות ופתרון בעיות, פיתוח פרופיל לינקדאין מקצועי שיזניק אתכם קדימה וגם רעיונות ושיטות לחיפוש עבודה בהייטק.

לימודי הייטק

פיתוח תוכנה

סייבר

ניהול רשתות

אבטחת מידע

פיתוח תשתיות

אוטומציה

תלמידים ממליצים

אם בגיל 35 עם חמישה ילדים ובפרק ב' בחיים הצלחתי לעשות סוויצ' ולהתחיל קריירה בייטק, כל אחד יכול!

תמיר סאסי בוגר קורס ניהול רשתות וסייבר

הדבר הכי משמעותי עבורי זה שאתם מבינים את האנשים שלומדים אצכלם ולא רק מלמדים.

נסי וינטר בוגר קורס ניהול רשתות וסייבר

בראיונות העבודה שאלו אותי שאלות מקצועיות שידעתי לענות עליהם כמו שצריך בזכות הידע שצברתי במכללת NET 4U.

פארס נעמי בוגר קורס ניהול רשתות וסייבר

חצי שנה מאתגרת ומלמדת של לימודים במכללת NET 4U הביאו אותי לעבוד בחברת הייטק.

ניר דודיקמן בוגר קורס DevOps

תוך זמן קצר כבר הייתי עם תעודה ביד ויגע נרחב בתחום. הקורס קולע, פרקטי מאד והתכנים ברורים ומוגשים בצורה קלילה.

רחל קליימן בוגרת קורס ניהול רשתות וסייבר

מכללת NET 4U הקנתה בעבורי את המקצועיות הגבוהה ביורת בתחום הרשתות באופן בה אף גורם אחר לא יכול היה לעשות.

אוראל ברכה בוגר קורסי CCNA & CCNP

במכללה יש תוכן מעשיר של עולם התקשורת והסייבר ברמה הכי מקצועית שיש, מרצים שמעבירים את הידע ברמה הגבוהה ביותר ויש עזרה מהמכללה על כל שאלה.

אופיר מוטולה בוגר קורס ניהול רשתות וסייבר

אנשויות זה מה שמתאר את מכללת NET 4U. לפני הלימודים היו לי הרבה חששות ובעזרת הכוונה ועזרה של המכללה הגעתי לרמה הכי גבוהה שיש.

לי עוז בוגרת קורס ניהול רשתות

הגעתי למכללת NET 4U דרך המלצות וגיליתי מקום מדהים שבעזרתו תוך כמה חודשים עברתי בהצלחה את ההסמכות הבינלאומיות.

סרג'יו אברהמוב בוגרת קורס ניהול רשתות ולינוקס

מכללת NET 4U קידמה אותי מאוד ומומלצת בעיקר בגלל צוות מרצים מוכשר ומקצועי המלמד ברמה גבוהה.

שלומי יופטרו בוגר קורסי CCNA & CCNP

אני רוצה להודות למכללה ולמרצים המדהימים שדאגו שאצליח בלימודים ושאהיה ברמה הכי גבוהה שיש. רק בגלל הרמה המקצועית מצאתי עבודה מיד לאחר הקורס.

כרמית קור בוגרת קורס ניהול רשתות
    דילוג לתוכן