כל המידע הנחוץ לך

מארזים מלאים

Net4U Networking & Cyber LEVEL 1-3

מכללת Net4U מציגה בפניכם את מארז הקורסים הכי נחשק בישראל: מארז ניהול רשתות וסייבר למתחילים. זהו מסלול יוקרתי אשר נחשב לכרטיס הכניסה שלכם להייטק בתחומים רבים, ללמידה גמישה מהבית בשעות לבחירתכם, מותאם במיוחד לחסרי רקע בתחום. זאת ההזדמנות שלכם להשתלב באחת המשרות היוקרתיות בהייטק עם שכר התחלתי של עד 10,000 ש”ח.

עלות הקורס

מבצע לזמן מוגבל
697 ש"ח בלבד.

Net4U Networking & Cyber Entry (Level 1)

מכללת Net4U מציגה בפניכם את החלק הראשון במארז הכי נחשק בישראל: קורס ניהול רשתות וסייבר למתחילים (רמה 1) אשר נבנה במיוחד לאנשים ללא רקע כלל אשר מעוניינים להיכנס לעולם ההייטק ולתחום ניהול רשתות וסייבר בפרט. הקורס פשוט, נגיש וקליל עם הרצאות מעניינות, מעבדות קצרות והמון ידע חדשני וחשוב. לאחר טעימה מהתחום הזה ניתן להמשיך לרמות 2-3.

עלות הקורס

399 ש"ח בלבד
להורדת הסיליבוס

Net4U Networking & Cyber Associate (Level 2)

מכללת Net4U מציגה בפניכם את החלק השני במארז שיצרנו במיוחד עבורכם: קורס ניהול רשתות וסייבר למתחילים-מתקדמים (רמה 2) אשר נבנה במיוחד לאנשים אשר סיימו את רמה 1 ורוצים להתקדם מעשית וללמוד פרוטוקולים עילאיים בניהול רשתות, Linux והגנות סייבר . הקורס פשוט, נגיש וקליל עם הרצאות מעניינות, המון מעבדות מעשיות והמון ידע חדשני וחשוב. לאחר טעימה מהתחום הזה ניתן להמשיך לרמה 3.

עלות הקורס

499 ש"ח בלבד
להורדת הסיליבוס

Net4U Networking & Cyber Advanced (Level 3)

מכללת Net4U מציגה בפניכם את החלק השלישי במארז הכי נחשק בישראל: קורס ניהול רשתות וסייבר למתקדים (רמה 3) אשר נבנה במיוחד לאנשים שסיימו את רמות 1-2 ורוצים לרכוש ידע נרחב יותר בכתיבת אוטומציות בפייתון, עבודה עם AWS, התקפות סייבר מתקדמות ולהרחיב את הידע המעשי לרמה גבוהה יותר. הקורס פשוט, נגיש וקליל עם הרצאות מעניינות, מעבדות מורכבות והמון ידע חדשני וחשוב.

עלות הקורס

599 ש"ח בלבד
להורדת הסיליבוס

קורס פיתוח WEB ובניית אתרים

מארז בניית אתרים ופיתוח WEB
זהו מסלול יוקרתי אשר נחשב לכרטיס הכניסה שלכם לעולם הפיתוח, ללמידה גמישה מהבית בשעות לבחירתכם, מותאם במיוחד לחסרי רקע בתחום.
זאת ההזדמנות שלכם להשתלב בהייטק ובתחום התוכנה ואף לעשות עבודות כעצמאיים בתחום בניית האתרים/פיתוח WEB.

עלות הקורס

598 ש"ח בלבד

קורס DevOps

מכללת Net4U מציגה בפניכם את הקורס הכי נחשק בישראל: קורס DEVOPS ENGINEER, אשר מכשיר את בוגריו לעבודה עם אוטומציות בארגון, עבודה עם AWS (ענן של חברת Amazon), וירטואליזציה, כתיבת קוד בפייתון, עבודה עם כלי אוטומציה וניהול.

עלות הקורס

899 ש"ח בלבד
להורדת הסיליבוס

Net4U Networking & Cyber Professional (Level 4)

מכללת Net4U מציגה בפניכם את מארז הקורסים הכי נחשק בישראל: מארז סייבר Penetration Testing. זהו מסלול יוקרתי אשר נחשב לכרטיס הכניסה שלכם להייטק בתחומים בדיקות חדירה תשתיתי, ללמידה גמישה מהבית בשעות לבחירתכם, מותאם במיוחד לאנשי סייבר ( הגנתי/התקפי) , אנשי רשתות וסיסטם עם ותק וניסיון. זאת ההזדמנות שלכם להשתלב באחת המשרות היוקרתיות בתחום הסייבר.

עלות הקורס

לכבוד שנת 2022
699 ש"ח בלבד.
להורדת הסיליבוס
דילוג לתוכן