נושאי לימוד

אוטומציה

אוטומציה: הפיתוח שמקצר את הדרך
שוק התוכנה מוציא תוצרי פיתוח מידי יום, המשתדרגים כל הזמן בגרסאות חדשות. הצורך התכוף בגרסאות ובפיצ’רים חדשים בתוכנה דורשים מערכת בדיקות מיומנת ויעילה שתאפשר לשחרר את המוצר תוך עמידה בלוחות הזמנים, מבלי לפגוע באיכותו ובתפקודו. המציאות הרווחת היא שבלחץ הקיים על המפתחים לשחרר גרסאות, הם עלולים ליצור באגים קריטיים בתוכנה שלא ניתן לעלות עליהם לולא מערכת הבדיקות.

מהי אוטומציה?
בעולם הבדיקות קיימים מגוון רחב של תפקידים, החל בבודקים ידניים וכלה במהנדסי תשתיות הבונים את מערך האוטומציה מאפס. הבודקים הידניים בודקים את הפונקציונליות והאיכות של המוצר ברמת המשתמש הפשוט, ומוודאים שאין באגים המפריעים לתפקוד המוצר. הבדיקות הידניות אורכות זמן רב יחסית, ולא תמיד מצליחות לכסות את כל המקרים גם כאשר עובדים על פי מתודולוגיות בדיקה סדורות. בנוסף, הבדיקות הידניות הן מתישות וחוזרות על עצמן – מה שעלול לגרום לשחיקה שתוביל לאי זיהוי הבעיות בתמן אמת.
האוטומציה למעשה ממסדת את מערך הבדיקות לתוך סקריפטים מובנים המורצים על הגרסאות החדשות של התוכנה ומאתרים באגים אפשריים בקלות יחסית.

מפתחי אוטומציה
בתחום האוטומציה קיימים מגוון תפקידים: הרצת סקריפטים, תחזוק סקריפטים ומערכת האוטומציה, כתיבת תסריטי בדיקות, תכנון ובניית התשתיות. מפתחי אוטומציה נדרשים לידע והבנה בעולם הפיתוח, כדי לכתוב תסריטי בדיקות טובים וממצים. שפת התכנות הפופולארית ביותר באוטומציה היא פייתון, ורב התשתיות כיום בנויות עליה.

קורס אוטומציה ופייתון של נט פור יו
בקורס שלנו תלמדו את שפת הפיתוח מהבסיס ועד לרמה מתקדמת, כולל מתודולוגיות בדיקה. הקורס מתחיל בהסבר אודות השפה, השימושים והייחודיות, הסבר ולימוד של גיט האב – סביבת הפיתוח המקובלת בשוק, ההבדלים בין הגרסאות של פייתון, ונתחיל ללמוד את הסינטקס שהוא בעצם השפה בעצמה. נלמד על הספריות השונות ועל השימושים שלהן, פונקציות, מבנים ועוד. הקורס כולל פרוייקט מעשי בפייתון שיעשיר את תיק העבודות, פרופיל הגיט האב ואת קורות החיים שלכם. הקורס מתאים גם למתחילים וחסרי רקע בתחום.

פיתוח אוטומציה הוא אחד מענפי ההייטק המבוקשים והמובילים ביותר בכלל, ופיתוח באמצעות פייתון בפרט. מפתחי בדיקות הם אנשי מקצוע מחוזרים ביותר הענף, והתנאים המוצעים להם מעולים. למפתח אוטומציה אפשרויות קידום רבות, מקצועית וניהולית.

לימודי הייטק

פיתוח תוכנה

סייבר

ניהול רשתות

אבטחת מידע

פיתוח תשתיות

אוטומציה

תלמידים ממליצים

אם בגיל 35 עם חמישה ילדים ובפרק ב' בחיים הצלחתי לעשות סוויצ' ולהתחיל קריירה בייטק, כל אחד יכול!

תמיר סאסי בוגר קורס ניהול רשתות וסייבר

הדבר הכי משמעותי עבורי זה שאתם מבינים את האנשים שלומדים אצכלם ולא רק מלמדים.

נסי וינטר בוגר קורס ניהול רשתות וסייבר

בראיונות העבודה שאלו אותי שאלות מקצועיות שידעתי לענות עליהם כמו שצריך בזכות הידע שצברתי במכללת NET 4U.

פארס נעמי בוגר קורס ניהול רשתות וסייבר

חצי שנה מאתגרת ומלמדת של לימודים במכללת NET 4U הביאו אותי לעבוד בחברת הייטק.

ניר דודיקמן בוגר קורס DevOps

תוך זמן קצר כבר הייתי עם תעודה ביד ויגע נרחב בתחום. הקורס קולע, פרקטי מאד והתכנים ברורים ומוגשים בצורה קלילה.

רחל קליימן בוגרת קורס ניהול רשתות וסייבר

מכללת NET 4U הקנתה בעבורי את המקצועיות הגבוהה ביורת בתחום הרשתות באופן בה אף גורם אחר לא יכול היה לעשות.

אוראל ברכה בוגר קורסי CCNA & CCNP

במכללה יש תוכן מעשיר של עולם התקשורת והסייבר ברמה הכי מקצועית שיש, מרצים שמעבירים את הידע ברמה הגבוהה ביותר ויש עזרה מהמכללה על כל שאלה.

אופיר מוטולה בוגר קורס ניהול רשתות וסייבר

אנשויות זה מה שמתאר את מכללת NET 4U. לפני הלימודים היו לי הרבה חששות ובעזרת הכוונה ועזרה של המכללה הגעתי לרמה הכי גבוהה שיש.

לי עוז בוגרת קורס ניהול רשתות

הגעתי למכללת NET 4U דרך המלצות וגיליתי מקום מדהים שבעזרתו תוך כמה חודשים עברתי בהצלחה את ההסמכות הבינלאומיות.

סרג'יו אברהמוב בוגרת קורס ניהול רשתות ולינוקס

מכללת NET 4U קידמה אותי מאוד ומומלצת בעיקר בגלל צוות מרצים מוכשר ומקצועי המלמד ברמה גבוהה.

שלומי יופטרו בוגר קורסי CCNA & CCNP

אני רוצה להודות למכללה ולמרצים המדהימים שדאגו שאצליח בלימודים ושאהיה ברמה הכי גבוהה שיש. רק בגלל הרמה המקצועית מצאתי עבודה מיד לאחר הקורס.

כרמית קור בוגרת קורס ניהול רשתות
    דילוג לתוכן